Volebná noc na centrále najneštandardnejšieho kandidáta tohtoročných volieb a podnikateľa Martina Jakubca bola v neformálnej atmosfére v kruhu priateľov kandidáta. Konzumovalo sa koňak, rum, šampanské, jablková štrúdľa a na zvláštne želanie Martina Jakubca gaštanové pyré s jahodami a šľahačkou ako sám tvrdí na dobrú náladu. Pred polnocou sa odobral v sprievode svojej priateľky poskytnúť stanovisko k výsledkom volieb.

Chcem poďakovať všetkým podporovateľom za hlasy a podporu vo včerajších voľbách, ktoré ste mi adresovali. Tento raz to nevyšlo. Som na začiatku dlhej cesty, ktorú mám pred sebou.

Ukazuje sa, že ľudia nie sú ešte pripravení na zmenu. Vyhovuje im systém na čele s korupčnými politikmi ktorí sa im vysmievajú v živých prenosoch do tváre, ďalej komunistami, v pozadí ŠTBákmi, najnovšie aj huličmi. Je ľ
ahko robiť kampaň, keď niekomu nosia cash peniaze a kampaň stojí od 200 – 400 tis. EUR. Pretože netečie z vlastných, ale z cudzích. Ja som neprijal žiadne donory, ani sponzorov ani záväzky voči nikomu. Moja kampaň bola úprimná a výhradné z mojich peňazí. O to skromnejšie môžem povedať, že zámer bol úprimný v snahe zlepšiť fungovanie kraja a život ľudí v ňom. Šťastie sa mierne usmialo na saskára, ale hnoj na občana nášho kraja. Ľudia začnite uvažovať viac srdcom ako presýtenou hlavou prebytočných nánosov. Zaujímavé je, že kandidáti ktorí kandidovali cítili pach moci, pretože polovica z nich sú starostovia, ktorých omrzeli ich fleky alebo im prihára pod riťou za ich korupčné praktiky za stavebné povolenia. Chceli sa jednoducho odpratať zo zodpovednosti. Lenže sa tešili predčasne Ftáčnik, Mrva, Kusý, Frešo Krajcer a ďalšie vykopávky. Droba to získal iba na základe malej časti zhúlených a opojených skupín a úlisnosti jeho a Sulíka. Ale pri všetkej skromnosti som radšej že tam je on ako predchádzajúci tajtrlíci ktorých som menoval.

Celá moja kampaň bola z hĺbky mojej duše úprimná a najoriginálnejšia vôbec akú Slovensko zaznamenalo. Nakoľko nemám v politike dostatočné skúsenosti a som nepolitik, na to, že som kampaň tvoril s 5 ľudmi bez aparátu, bez sponzorov som s výsledkom spokojný. Ubezpečujem Vás, že toto je len začiatok veľkých vecí, ktoré prídu so mnou v najbližšom čase. Táto podpora bude prenesená na ďalšie smerovanie do najbližších volieb v roku 2018. Ďakujem všetkým svojím podporovateľom osobitne, každému jednému kto ma krúžkoval a všetkým dobrým ľuďom túžiacich po poriadku a vyprášení špiny z politiky.Budúcnosť máme pred sebou v ďalších voľbách, na ktoré sa už teraz zodpovedne s odborným tímom pripravujeme. Dobrú noc Slovensko.
Verím, že o rok budete na tom s uvažovaním a rozhodovaním, triezvejší.

Dobrú noc Slovensko“

 

Komentáre

Pridaj komentár