Marián Murín - kandidát na župana žiliny

Marián Murín oficiálne ohlásil na Hlinkovom námestí v Žiline kandidatúru na predsedu Žilinského samosprávneho kraja ako nezávislý kandidát.

Vo svojej kandidatúre sa opiera o päť hlavných pilierov, ktoré považuje za rozhodujúce nielen v boji o hlasy voličov, ale aj na poste župana. Sú to skúsenosti s riadením samosprávy, nutnosť vyriešiť najvypuklejšie problémy v kompetencii Žilinského samosprávneho kraja – cesty, zdravotníctvo, sociálna oblasť, stredné školstvo, efektívne hospodárenie a poznateľnosť župy. Výsledkom musí byť bezpečná a zdravá župa, ktorá zvýši kvalitu života jej obyvateľov.

Marián Murín (50) je starostom obce Mútne na Orave. „Uchádzam sa o hlasy všetkých obyvateľov Žilinského kraja preto, že mám riešenia a nielen analýzy pre analýzy. Budem županom pre všetkých 11 okresov kraja, regiónov Turca, Kysúc, Horného Považia, Liptova a Oravy. Budem spolupracovať so všetkými občanmi, starostami, primátormi bez ohľadu na ich politické krytie alebo politickú príslušnosť. Mám pri sebe tím, skvelých ľudí, dobrých poradcov a mnoho nezávislých kandidátov na poslancov zo všetkých okresov Žilinského kraja, s ktorými to všetko zvládneme.“ povedal Murín.

Marián Murín s dcérou
Marián Murín s dcérou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Error fetching: cURL error 60: The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time.