Výsledky predvolebných prieskumov v Prešovskom samosprávnom kraji budú priebežne aktualizované.

 

 

Najnovšie články o voľbách do VÚC

Martin Klus

Drsná kampaň v Bystrici: Boj o župu sa priostruje, Saskár Klus obviňuje z manipulácie!

BANSKÁ BYSTRICA - Martin Klus rozpútal na Facebooku poriadnu búrku. Kandidát na banskobystrického župana obvinil agentúru Focus z manipulovania prieskumu v prospech jeho oponenta Jána Luntera, to mu však zabezpečilo iba vlnu kritizujúcich komentárov. viac »


Marek Mališ

Ďalší kandidát na župana Banskobystrického kraja: Chce spájať ľudí, nie ich rozdeľovať

BANSKÁ BYSTRICA – Víziu lepšieho životného prostredia chce občanom ponúknuť Marek Mališ, desiaty oficiálne potvrdený kandidát na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). viac »


Novembrové voľby do VÚC
Novembrové voľby do VÚC budú stáť Slovensko 10 miliónov eur

BRATISLAVA - Novembrové krajské voľby by mali štát stáť takmer 10,2 milióna eur. Vyplýva to z Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017, ktorým sa bude vláda dnes zaoberať. viac »


Novembrové župné voľby sa
Novembrové župné voľby sa blížia: Budú nás stáť poriadnu sumu

BRATISLAVA - Novembrové krajské voľby by mali štát stáť takmer 10,2 milióna eur. Vyplýva to z návrhu Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia volieb do orgánov samosprávnych krajov v roku 2017, ktorým by sa vláda mala zaoberať na najbližšom rokovaní. viac »


Milan Uhrík
Za ĽSNS bude na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja kandidovať Milan Uhrík

NITRA – Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) dnes v Nitre predstavila svojho prvého kandidáta, ktorý bude stranu reprezentovať v jesenných voľbách do vyšších územných celkov (VÚC). viac »


Ján Lunter
Pre Luntera sú prioritou aj environmentálne záťaže: Kraj máme taký, aký si ho spravíme

BANSKÁ BYSTRICA - Riešenie starých environmentálnych záťaží v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) je jednou z priorít programu kandidáta na predsedu BBSK, miestneho podnikateľa Jána Luntera. Ako uviedol na dnešnej tlačovej besede v Banskej Bystrici, je našou zodpovednosťou, aby sme si vytvorili kraj taký, aký ho potrebujeme a chceme mať. viac »